HAKKIMIZDA 

1993’den yılından beri….

1993’den yılından itibaren tekstil piyasasındayız ve 2015’den yılından itibaren otel ürünleri üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Amacımız her daim kaliteli ürün ve hizmeti, kapınıza en kısa zamanda getirerek, siz müşterilerimizi, memnun edebilmektir.  

Ürün gamımızı gün geçtikçe arttırmak arzusundayız.

İş Elbiselerinden Tekstil Promosyonuna, Otel Terliklerinden, Otel Buklet Ürünlerine, Otel Oda Tekstilinden Otel Havlularına, Black Out Perde ve Masa Örtüsü üretimlerimiz vardır. 

Amacımız tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında karşılık verebilmektir.

Ekonomik ürünler veya kalitesi yüksek ürünler, adeti az veya fiyat avantajlı yüksek adetli ürünlerimiz ile tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını, hızlı ve her daim saygılı bir servis ile karşılayarak, müşteri memnuniyeti en başlıca   görevimiz ve dileğimizdir.

Yalnız ekonomik ürünlerimiz de dahil olmak üzere, ürün kalitemizden, hiç bir zaman, ödün vermemek arzusundayız.

Biz Neler Üretiyoruz?

Stoklu ürünlerimizi anında sitemizden satın alabilirsiniz.
Logolu ürünleriniz için tarafımız ile iletişime geçiniz. 

TEKSTİL

 Her türlü logonuz baskılı veya nakışlı, Polo Yaka veya T-Shirt, Şapka, Polar Şal veya Battaniye, İşçi Ceketleri, Pantolon, Önlük, Yer Minderleri, Gömlek, Kazak, Yelek, Forma ve diğer promosyonel tekstil ürünleri.

BUKLET

Tüm otel buklet ürünleriniz. Otel odalarında kullanmak için, ”Sabun, Şampuan, Duş Jeli, Saç Kremi, Diş Seti, Traş Seti, Banyo Lifi, Ayakkabı Cilasi, Kurşun veya Tükenmez Kalem, Bardak Altlığı veya Kapağı, Duş Bonesi Kulak Pamuğu, Makyaj Temizleme Pamuğu, Askı, Çamaşır Torbası, Kirbit. Törpü, Klozet Bandı… Logolu ürünleriniz için bizim ile iletişime geçiniz.

TEK KULLANIMLIK TERLİK

Otel odalarınızda veya hastanelerde kullanılması için tek kullanımlık terlikler. Terlik kumaşları, taban eva kalınlıkları ve sünger kalınlıkları değişebilmektedir.

OTEL TEKSTİLİ

Otel odalarında kullanım için farklı kumaş kalitelerinde ve ölçülerinde; Çarşaf, Nevresim, Yastık Kılıfı, Alez, Pike, Battaniye ve Polar Battaniye.

OTEL HAVLU

Farklı kumaş özelliklerinde ve ölçülerinde otellerde veya hastanelerde kullanabileceğiniz havlu ve bornozlar.

YASTIK ve Yorgan

Farklı ağırlık ve kumaşlardan üretilmiş, yorganlarımız 3 farklı ebatta, slikon elyaf ile doldurulmuş, yumuşacık yastık ve yorganlarımız.

MASA ÖRTÜSÜ

İstediğiniz ebat, farklı kumaş ve dileğiniz renkten masa örtüleri.

PERDE

Otel odalarında kullanım için, %95 Işık geçirmez özelliklerde, dilediğiniz renkte, isterseniz yanmaz özellikli, Black Out perdeler.

OTEL SİSTEMLERİ

Otellerinizde kullanabileceğiniz, rezervasyonlarınızı arttıracak, resepsiyon işlerini yapacak,, housekeeping ve teknik servisi uyarılarını görebileceğiniz, tüm satış kanallarına entegre bir kanal yönetim sistemi.

error: Content is protected !!