Otelinizin tüm ihtiyaçlarına yönelik yayın hayatına başlayan ”TOPTANCI24.com”, diledeğiniz ölçülerde, kolay ütü ve hızlı kurulanmaya sahip Otel Çarşaf, Nevresim, Yastık Kılıflarımız, yumuşacık yüz veya Banyo Otel Havlularımız, otel odalarınız kullanılması için tek kullanımlık otel terliklerimiz. Bununla birlikte, otellerde kullanım için 15gr veya 20gr sabunlar, Klozet Bantları, Banyo Lifleri, Plastik veya Ahşap Otel Askıları, Ayakkabı Cilası, Ayakkabı Çekeceği, Törpü, Kulak Pamukları, Makyaz Temizleme Diskleri, Duş Boneleri…..

Ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz UPS veya YURT İÇİ KARGO ile gönderim sağlamaktayız. Daha büyük çuval tarzı ürünler için anlaşmalı olduğumuz ambarlar ile gönderimleri sağlıyoruz.

Ürün fiyatlarımız toptan fiyatlarıdır. Fiyatlar, adetlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Tüm bu fiyatlar, web sitemizde bulunmaktadır

Sitemizde bulunan tüm ürünlerimizi ”Paynet” güvencesi ile ”BDDK” lisanlı ”3d Secure” güvenilir ödeme sitemi ile, 12 ay taksite kadar ödeme sağlanabilmektedir.

Tüm ürünlere, logo baskı veya etiket yapılabilir. Logolu ürünleriniz için bizim ile temasa geçip, teklif alabilirsiniz.

error: Content is protected !!